October 1, 2017

Sample Page

Naučím vás umět se učit. Milovat jazyky. A vlastní kreativitu.

Studovala jsem angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala jsem půlroční studijní stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě.

Pracovala jsem jako učitelka na SŠ, lektorka v mnoha jazykových školách, koordinátorka vzdělávacích aktivit v neziskovce či jako mentorka pracovníků mládeže. Už více jak 12 let organizuji workshopy, semináře, festivaly, školení či mezinárodní projekty.

Co o mně říká Jan Hurych, student psychologie FF UK a dobrovolník:

S Irenou Pajerovou jsem se poprvé potkal v neziskové organizaci INEX-SDA, kde tenkrát přebrala pozici koordinátora školení. Překvapilo mě, jak hladce dokázala převzít veškeré povinnosti a vše sebejistě zorganizovat. Dále jsme spolupracovali na množství projektů a školení. Irena má vynikající organizační schopnosti a velkou trpělivost v jednání s ostatními spolu s vynikajícími komunikačními schopnostmi. Co ale na ní oceňuji nejvíc, to je její nadšení pro inovace a neutuchající touha učit se novým věcem.

Call or mail us

+2783675542

info@siteorigin.com

Write us a letter

6 Adderley Street

Cape Town

South Africa

8801

Join our mailer

Updates about our work and job openings